En Kapak Sözler

Hiç bir yerde bulamıycagınız en kapak en harika sözleri siz kullanıcılarımız için  yazıyoruz.

Ben seni severim aslında;düzenim bozulur diye korkuyorum.Durduk yere başımıza saçmasapan bi aşk çıkar;sinemaya gitmeye elele tutuşmaya fln kalkarız işin yoksa;saç tara parfüm sık..küsmesi barışması,bayılması,ayılması..ona baktım bunu süzdün tafraları..Hatta eninde sonunda kaçınılmaz ayrılması..Bukadar ceremeye ne gerek var..Uzaktan sev yar uzaktan…
Dış Güzellik İLK SÖZÜ Söyletir’ İç Güzellik SON SÖZÜ Söyletir.
Sevişmekten bedeni moraran değil,
Sevdiğini söylerken yüzü kızaran insanlara layıktır aşk
Beni merak etme herşey yolunda sevgili..hatta sen bile..
KaşaRLaRın eL üstünde tutuLduğu , temiz kızLaRın süRekLi aLdatıLdığı , piçLeRin peşinden koşuLduğu deLikanLıLaRın teRcih ediLmedği , sevmenin déğiL sevişmenin kıymetLi oLduğu bi üLke buRası .. aŞk mı istiyosun ? ~ ya KAŞAR .. yada PİÇ oLcaksın ..
Sek olmalı aşk dediğin, yalanla içmeyeceksin.! Yanına kavun gibi tatlı sözler koyacaksın. Sarhoş olmayacaksın ve de saçmalamayacaksın aşkta. Ayık olacaksın. Neyine senin zil zurna.! Bileceksin sevmeyi. Yanaklarını hissetmediğini anlayana kadar seveceksin. Abartmayacaksın. Kalbin kadar seveceksin, gerek yok öyle büyük bi aşka..
Dışardan Gördüğünüz Merhametimi Kullanmaya Kalkmayın ki İçimdeki ŞEYTAN Size Oyun Oynamasın..
Ceßimm Esrar doLu gidiyorum hayat kumarına, dünyaLarı kaybettim güLüşüm 10 numara. Asmışım bi Resmini karşımdaki duvara, her sana bakışımda yapıştırırım bi Cigara..
Şimdi benim son diye bitirdiğime kimbiLir kimLer iLk diye başLayacak.
Sadece Bakdıgım kadarsın kafamı çevirdiğim an yaLansın..
Kız Kulesi’ Gibi Ortada Bıraktın Zamanında Beni. Hani Olur Da Bi Gün , Bi Sandala Binip Gelirsen Yanıma; Sakın Unutma , Bütün ‘İstanbul’ Aşık Artık Bana.
Ayrılıktan hemen sonra kendini; Başkasının kollarına bırakana”rezil” alkole bırakana”sefil” zamana bırakana ise”asil”denir. .
Kimsenin konuşmadığı bir dil gibiyim Kimsenin inanmadığı bir deli Yazarının bile okumadığı bir kitap Hiç çalmayan bir şarkı Hiç sorulmayan bir soru gibiyim Kalabalıklar içinde Varım ama yok gibiyim..
Bana kendinizi pahalıdan satmayın, hepinizin indirimli günlerini biliyorum.
Elinden geleni yaptiktan sonra sira ayagindan geleni yapmakta gitmek gibi mesela..
Fark, birileri farklı olmaya çalışırken, kendin olmaktır hayatta. Bil ki seçici olmamak, geçici olmaya mahkum kalmaktır aslında…
Gidebilirsin yada beni unutabilirsin.. ama ben yokmuşum gibi yaparsan eğer, Hiç olmamışsın gibi davranırım ! kıvranırsın.
Dış Güzellik İLK SÖZÜ Söyletir’ İç Güzellik SON SÖZÜ Söyletir.
HUYUM KURUSUN HER GÜNÜ GEÇMİŞTEN DAHA İYİ YAŞARIM AMA DÜNÜ KİMSE BANA BİRDAHA YAŞATAMAZ…
cahille girme münakaşaya..ya sinirini zıplatır tavana!yada yazık olur adabına…
‎118 80’i AraDım.. “Gerçekten Seveni ArıyoRum” Dedim.. “BuLursan Bize De Haber Ver” Deyip Yüzüme KapattıLar…
Ben Ne Adamlar Gördüm; Sanalda Deli Yürek,Reelde Fatih Ürek.!
Yarın bizi beraber görenler “kimdi o yanındaki” diye sorarlarsa beni detaylı anlatma. Kısaca; “ömrümün geri kalanı” dersin . ♥
Fani Dünyaya tek Geldim.. Tek Giderim… Beni 3 kuruşa Satanı Ben Beleşe weririm
Sitemizdeki sözler  bir baska yerde yoktur tamamen kullanıcılarımıza özgü hazırlanmıstır.Sizlerde En sevdiginiz  Etkileyici kapak sözleri paylasabılırsınız.Tesekkürler.
Gelen aramalar: komik kapak sözler,en kapak szler,en kapak aşk sözleri,kaşarlı sözler,kaşarlara sözler,aşka kapak sözler,seveni arıyorum kapak sözleri,kaşarlara söylenecek sözler,kaşara sözler,kaşar sözleri

No Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>